«Безпечна громада»: у Червонослобідській громаді встановлять 30 камер відеоспостереження

Впровадити систему відеоспостереження та елементів “smart city” на території Червонослобідської громади планують до кінця 2022 року. Система фіксуватиме порушення громадського порядку та визначатиме номери автомобіля. 

– Місця для їх облаштування визначали спільно з поліцейськими офіцерами громади. Встановлення відеокамер – це профілактика крадіжок та ДТП, а також дисциплінуючий стимул для тих, хто звик ігнорувати закон. Ми вже маємо досвід, коли невідомі нівечили споруди, ламали лавки. І громада мусила знову все відновлювати, – зауважує сільський голова Олександр Литвиненко.

Камери цілодобово фіксуватимуть все, що відбуватиметься біля сільських парків, дитячих та спортивних майданчиків, на перехрестях центральних вулиць у Вергунах, Хуторах, Нечаївці та Червоній Слободі.

– Наразі робоча група працює над концепцією «smart city», яка буде впроваджена на території чотирьох громад, що взяли участь в проекті, – Леськівській, Березняківській, Білозірській та Червонослобідській, яка виступила ініціатором проекту, – розповідає Вероніка Рудь, спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестування. – Нині закуплено активне обладнання, працюємо над документами для придбання кабельної продукції та встановлення власне камер відеоспостереження. А загалом на території чотирьох громад буде облаштовано 90 камер відеонагляду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *