Червонослобідська громада розпочала роботу над створенням Комплексного плану просторового розвитку власної території

Для забезпечення сталого розвитку Червонослобідської сільської територіальної громади, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території територіальної громади Червонослобідською сільською радою прийняте рішення від 29.09.2022 № 24-09/VIII «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Червонослобідської сільської територіальної громади». Напрацьовувати пропозиції для нього має дорадчий орган – робоча група, – до складу якої запрошують долучитися жителів громади.

– Комплексний план просторового розвитку території громади – це документ, який дає можливість перетворити бачення щодо майбутнього громади в інструмент управління її розвитком. У процесі розроблення комплексного плану інвентаризуються ресурси громади, земельні, лісові, водні, надра, а це одна із передумов їх ефективного та раціонального використання. В результаті – розкриються нові можливості та потенціал громади, відбудеться економічне зростання та збільшення дохідної частини місцевих бюджетів, – пояснює необхідність розробки такого документу голова громади Олександр Литвиненко.

Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Червонослобідської сільської територіальної громади відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» виконавчому комітету доручено створити тимчасовий консультативно-дорадчий орган – робочу групу.

Робоча група забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, складається з представників сільської ради, старостинських округів, виконавчих органів сільської ради, комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін.

Замовником розробки комплексного плану визначений виконавчий комітет Червонослобідської сільської ради.

Заявки на участь у робочій групі приймаються виконавчим комітетом Червонослобідської сільської ради (вул. Соборна, 2/1, електронна адреса: vma.silrada-sloboda@ukr.net. Телефон для довідок: (0472)58-63-92 протягом 10 робочих днів з дня публікації даного оголошення.

До відома: Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *