Педагоги Червонослобідської громади провели освітянську онлайн-конференцію

30 серпня освітяни Червонослобідської ТГ в режимі онлайн провели традиційну серпневу конференцію педагогічних працівників на тему: «Освіта громади в умовах воєнного стану: функціонування, послуги, безпека».

У конференції взяли участь Олександр Литвиненко, сільський голова Червонослобідської територіальної громади, Вікторія Церковна, заступник сільського голови, Валентина Шевчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради, Євгенія Скорцова, заступник начальника відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області, Наталія Бугайчук, методист з виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», директори та педагогічні працівники закладів освіти громади.

– Дякую педагогам громади за невтомну працю, за те, що стійко тримаєте освітній фронт в умовах воєнного стану, – звернувся до присутніх учасників семінару у вітальному слові Олександр Литвиненко.

Валентина Шевчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради у своїй доповіді підвела підсумки роботи закладів освіти Червонослобідської сільської ради у 2021/2022 навчальному році та окреслила пріоритетні завдання на 2022/2023 навчальний рік. Валентина Степанівна підсумувала, що «в умовах дії воєнного стану перед освітянською галуззю громади стоїть багато викликів, перед якими ми зможемо гідно вистояти лише разом, в одній єдиній команді, удосконалюючи свою управлінську діяльність та педагогічну майстерність» та запросила педагогів до злагоджених дій заради змін на краще, заради спільного добробуту, заради наших дітей, на шляху до Перемоги.

Обговорення доповіді проходило за напрямами: «Безпека. Якість. Патріотичне виховання. Психологічна допомога». У обговоренні взяли участь провідні наукові фахівці та педагоги-практики закладів освіти Червонослобідської громади.

На завершення конференції учасників заходу привітали вихованці закладів освіти громади. Від першокласників Хутірського ЗЗСО І-ІІІ ст. пролунав символічний «перший дзвінок», який покликав у новий 2022-2023 навчальний рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *