Біля 3 тон “гуманітарки” одержать переселенці від Угорської екуменічної служби допомоги

250 родин переселенців, що нині мешкають на Черкащині, протягом червня отримають  благодійну допомогу від Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування, створеного у Черкасах. Ідею втілює громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» спільно з ГО «Академія стратегічних досліджень»,  у рамках грантового проєкту Угорської екуменічної служби допомоги. Центр надає підтримку та екстрену допомогу переселенцям, які прибули до Черкащини і Полтавщини із місць, де тривають воєнні дії.  

Загалом, протягом останнього року, у рамках проекту допомогу отримали до 15 тисяч переселенців. Як підкреслює  координатор Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування Сергій Пасічник, підтримку проєкту зосереджено    саме на родинах – кожен пакет допомоги утримує і набори продуктів, і комплект засобів побутової хімії та особистої гігієни саме із розрахунку на потреби родини – починаючи із дитячого харчування та памперсів для найменших діток.

Наразі, крім допомоги продуктами та іншими найнеобхіднішими речами, проєкт сконцентровано на  наданні переселенцям психологічної допомоги.  Протягом року, у Черкасах та Полтаві діяло по 2 групи психологічної допомоги для дорослих, а нині такі групи створено і для діток із родин переселенців.

Для довідки:

Діяльність Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування впроваджується завдяки фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) та міжнародного союзу “ACT- alliance”(Женева).

Проект реалізують ГО “Ліга соціально відповідальних жінок” та ГО “Академія стратегічних досліджень».

Угорська Екуменічна Служба Допомоги, має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій – ДОПОМОГА ЛЮДЯМ – мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *