Черкасці вимагають проведення прозорого конкурсу на посади керівників стратегічно важливих підприємств

Відповідну петицію http://rada.ck.ua/petitions/web/1679 зареєстрував на сайті Черкаської міської ради депутат Юрій Котолуп.

«Від  імені сотень тисяч мешканців міста Черкаси, вимагаю проведення прозорого і чесного конкурсу на посаду керівника такого стратегічно важливого підприємства для міста, яким є КП “Черкасиводоканал”. Вимагаю припинення практики політичних спекуляцій навколо посади керівника життєвоважливого для багатотисячного міста, підприємства!» – констатує Юрій Котолуп.

Як відомо, тиждень тому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про звільнення з посади директора комунального підприємства «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, який очолював підприємство 23 роки.

За словами самого Сергія Овчаренка, посада керівника підприємства, стратегічного для цілого міста, має бути результатом прозорого конкурсу, а не політичних угод – таку людину повинна відбирати комісія у складі громадськості, представників самого підприємства, депутатів, експертів, що розуміються як на менеджменті, так і  у водопостачанні та водовідведенні.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *