Червонослобідські педагоги отримали відзнаку на міжнародному конкурсі

Роботу директора Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Анатолія Самохотова про Голодомор відзначили дипломом з відзнакою на VIIІ Міжнародному конкурсі наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.

Роботу Анатолія Самохотова «Війна в Україні: історія геноциду повертається…» відзначили у номінації «Кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/викладачів закладів вищої освіти».

Організатором заходу є Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору.

«Життя людини і життя суспільства наповнюють календарі пам’яті, котрі є своєрідним духовними мостами між минулим і майбутнім. Ми наближаємося до 90-х роковин трагедії Голодомору. Для кожного з нас Голодомор має стати поштовхом для переосмислення своєї місії і свого покликання у цьому житті, своєї приналежності до української національної родини, глибшого пізнання історії та долі конкретних людей в епоху потужних суспільних потрясінь і духовних трансформацій», – зауважує автор методичної розробки.

До відома: Подружжя українських літераторів – Володимир Маняк (1934–1992) і Лідія Коваленко (1936–1993) цілком присвятили себе реалізації масштабного проєкту збирання усних свідчень та дослідженням з історії Великого голоду. 1993 року вони стали лауреатами Національної премії імені Тараса Шевченка (посмертно) за Народну Книгу-Меморіал «33-й: голод». З пошаною і в пам’ять про них у 2016 році започатковано і щороку проводять Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко

2023 року Конкурс проводять й на виконання Указу Президента України №598/2021 «Про заходи у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні – геноциду Українського народу» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2022 року № 1055‑р «Про затвердження плану заходів на 2022–2023 роки у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні – геноциду Українського народу».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *