Червонослобідських педагогів нагороджено Грамотами Верховної Ради України

Четверо учителів Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 нагороджено Грамотами Верховної Ради України за вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм. Високі відзнаки педагоги отримали з нагоди Дня працівників освіти.

Зокрема високі нагороди отримали:

Білоніг Марія Яківна, вчитель хімії та бібліотекар школи;

Бережна Наталія Григорівна, вчитель початкових класів;

Копил Віталій Васильович, вчитель математики;

Скринська Людмила Миколаївна, вчитель англійської мови.

– Це педагоги, які виховали не одне покоління талановитих, креативних, здібних, умілих, творчих та ініціативних дітей в нашій громаді. Їхні учні здобували призові місця в учнівських олімпіадах та конкурсах захисту МАН. Пишаюся ними і горжуся тим, що працюю з професіоналами, – привітала колег з високою нагородою директорка ЗЗСО Тетяна Завалко.

– Ці люди заслуговують безмежної поваги громади. Два роки ковіду, дистанційка, тепер – повномасштабна війна. Як би не було складно – освітяни ніколи не здаються. Пишаюсь освітянською командою! Ви – сила громади, – подякував педагогам за їхній професіоналізм, силу волі, відданість дітям та небайдужість до громадських справ голова громади Олександр Литвиненко.

Слід зауважити, що грамотою Верховної Ради України нагороджуються народні депутати, державні службовці, громадяни України, які зробили значний внесок у будь-якій сфері життєдіяльності держави, за визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед українським народом, сприяння становленню та зміцненню України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *