ЧНУ отримав навчальну літературу у рамках грантового проекту

Підручник, за яким майбутні журналісти можуть отримати інформацію про відновлювальні джерела енергії – та як доносити про це інформацію, отримав Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. Це стало можливим у рамках грантової ініціативи «Освіта з питань відновлювальних джерел енергії для регіональних журналістів», реалізованої Вінницький прес-клуб за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки

Протягом листопада Вінницький пресклуб та ГО «Інститут громадянської дії, освіти та розвитку» навчали журналістів Черкащини та всієї України, як висвітлювати питання відновлюваних джерел енергії. Під час онлайн-занять, журналісти змогли дізнатися про види відновлюваної енергії, світові тренди у цій сфері. Разом із поважними експертами-науковцями обговорили  розвиток видів відновлюваної енергії в Україні та світі. Усі учасники школи отримали сертифікати та навчальну літературу, примірник якої було передано і ЧНУ.

Директор  Навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Оксана  Іванченко, отримуючи літературу, відзначила очевидну користь проекту для сучасної освітньої підготовки майбутніх журналістів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *