Фахівчині Центру надання соціальних послуг Червонослобідської ТГ навчалися працювати з ветеранами та ветеранками

Працівники Центру надання соціальних послуг Червонослобідської сільської ради, а саме завідувач відділення з соціальної роботи Тетяна  Гребіник та фахівець із соціальної роботи Олександра  Гунчак пройшли шестиденне  навчання в м. Київ, яке ініціювало Міністерство соціальної політики України. Та отримали сертифікати відповідного зразка. За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” навчання проводила громадська організація “Простір можливостей”.

Під час тренінгів визначали потреби та проблеми ветерана, можливості для ветеранів на рівні громад, цілий блок психологічних особливостей комунікації та скринінгу проблем та потреб ветерана, освітні можливості, блок по медичному забезпеченню та реабілітації, соціальних послуг для ветеранів та ветеранок, роботу з родинами, ведення кейс менеджменту, ветеранське підприємництво.

Навчання ветеранських кейс менеджерів відбувається за затвердженою Міністерством соціальної політики України програмою. Тобто навчальний курс “Система підтримки та супроводу ветеранів/ветеранок у громадах із застосуванням кейс-менеджменту” передбачає загальнонаціональний рівень.

“На запит громади, відбулася підготовка фахівців, які почнуть працювати з ветеранами та ветеранкам вже, не чекаючи демобілізації. Адже не забуваємо, що є родини, які чекають і потребують підтримки, а також є поранені, які вже повертаються і які заслуговують на відповідне ставлення з боку суспільства”, – зауважує голова громади Олександр Литвиненко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *