Кава-апарат, служба таксі та кіт Мурасик: як безпритульні тварини отримали під новорічну ялинку майже 100 кг благодійного корму

Хто хоче – шукає можливість, не хоче – шукає причину. Черкаська філія служби таксі Опті зібрала кошти на благодійність завдяки…апарату для кави. Як розповів директор філії Володимир  Байкер, кошти на великий мішок корму вони збирали 4 місяці. Дуже хотіли зробили благодійний подарунок до Нового року, але особливих можливостей молода філія не мала. Тоді, разом із співробітницею офісу Валерією Яременко вирішили назбирати гроші завдяки апарату для кави, яким користувалися водії служби таксі. Кошти від кожної випитої кави  відкладалися на благодійність. У підсумку – вдалося зібрати понад тисячу гривень і придбати великий мішок корму для собак, який Володимир Байкер передав черкаським волонтерам.

Іще понад 50 кілограмів корму для безпритульних тварин у подарунок до новорічних свят зробив Благодійний фонд «Янгол» та магазин зоотоварів «My Pat» (керівник – Віталій Зубко). Це не перша благодійна підтримка нужденних із боку цих організацій. Таку саму велику партію корму магазин та фонд, талісманом якого є врятований від смерті на вулиці кіт Мурасик, передали для вуличних тваринок до дня Святого Миколая. Свого часу керівник «My Pat» та БФ«Янгол» Віталій Зубко, що дуже любить тварин, знайшов котика у дуже тяжкому стані, просто біля магазину – вилікував його, обладнав котику місце у передпокої – а нині Мурасик має просто королівські покої у центрі Черкас, біля «Ярославни», кілька мисок із кормом і можливість цілий день дрімати у теплі за прилавком магазину «My Pat».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *