Нікіта Негрун виборов бронзу на Чемпіонаті України з боксу

Нікіта Негрун, вихованець БК «Червона Слобода» Анатолія Перепелиці у складі збірної команди боксерів Черкащини гідно представив область на Чемпіонаті України серед юніорів та юніорок, який проходив в місті Рівне.

Золото Чемпіонату України серед юніорів здобув Дмитро Полозов з міста Ватутіне, а серед юніорок Лягоцька Дарʼя з міста Умань. Срібло здобула Лягоцька Софія з міста Умань та бронзу здобули Негрун Нікіта представник БК «Червона Слобода», Дядя Дмитро й Рудніченко Дмитро місто Ватутіне. Також Греська Андрій та Сидорук Тимофій, здобули пʼяті місця, місто Умань.

Сьогодні кожен зі спортсмені та тренерів, своєю важкою працею, підіймає престиж українського боксу в світі. Я пишаюсь кожним та кожною, хто попри всі виклики й складнощі військового часу продовжує докладати зусиль й показувати гідний результат на рингу, адже в умовах повномасштабної війни, важливо представляти честь України на міжнародних аренах й дані змагання повинні проводитись саме задля того, щоб гімн України й наші спортсмени в майбутньому виходили на найвищі пʼєдестали, щоб гімн України звучав на весь світ», – написав на своїй сторінці у ФБ Президент Федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *