Новий сезон курсів програмування для школярів стартував у Черкасах

Уже шостий сезон на базі Черкаського державного бізнес-коледжу  школярів безкоштовно навчатимуть програмуванню. Загалом, навички, що можуть стати майбутньою професією,  за ці чотири роки отримало понад 250 черкаських учнів 6-9 класів.

Цього року на курси програмування надійшла рекордна кількість заявок-172, як повідомив завідувач кафедри комп’ютерної інженерії  та інформаційних технологій Владислав Хотунов. За його словами, курси допомагають дітям визначитися із професією, вивчити зсередини всі нюанси і перевірити свої схильності до популярної спеціальності. Серед найбільш цікавих здобутків – створення програми дистанційного моніторингу і охорони території за допомогою квадрокоптера.

Як зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін, соціальний проект “IT KIDS” коледж створив  спільно із ГО “Cherkasy IT Cluster” та українським клубом програмування Code Club UA у 2015 році.

Крім “IT KIDS”, бізнес-коледж впроваджує ще один соціальний проект – “Stud it open”. Це серія лекцій від провідних фахівців IT-сфери, що допомагає краще зрозуміти професію – для тих, хто бачить своє майбутнє саме у цій галузі. Фахівці найбільших  IT-компаній регіону розповідають молоді про сучасні технології та необхідні додаткові знання для успішної кар’єри у сфери ІТ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *