Педагоги Червонослобідської громади взяли участь у міжнародному вчительському семінарі

З 30 по 31 жовтня у Братиславі проходив міжнародний вчительський семінар, що зібрав колег із України, Молдови, Угорщини, Румунії, Великобританії, Хорватії, Словаччини, Греції, Сербії. Участь у семінарі взяла директорка Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Тетяна Завалко.

–           Організатори семінару особливу увагу звернули на збереженні історичних пам’яток, дослідження минулого через вивчення історії родини та сім’ї, міжетнічні та міжнародні відносини, спільні та відмінні риси національного розвитку, – ділиться враженнями Тетяна Анатоліївна. – Досвід інших країн є важливим орієнтиром у створенні власної якісної освіти. Заклад освіти має спиратися на творчі здобутки розвитку партнерських стосунків та кращий міжнародний освітній досвід, співпрацю наукових установ з закладами загальної середньої освіти і це дасть змогу об’єднатись світовій освітянській спільноті для вирішення актуальних проблем навчання та виховання молоді.

Також учасники семінару мали нагоду познайомитися з історією міста Братислава, що тісно пов’язана з багатьма країнами, в тому числі й Україною.

–           Залучення закладів загальної середньої освіти до міжнародного співробітництва – важливий крок до європейської та світової інтеграції України, розвитку демократичного суспільства. Налагодити ефективну взаємодію з представниками інших країн, що забезпечить формування нового покоління, здатного успішно реалізувати свій потенціал у світовій спільноті можна завдяки налагодженню ефективного міжнародного співробітництва та семінарів для педагогічних працівників, що успішно практикують у Червонослобідському закладі загальної середньої освіти №2, – зауважує сільський голова Олександр Литвиненко.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *