Педагоги Червонослобідської ТГ взяли участь у вітчизняних та міжнародних семінар

Освітяни Червонослобідської ТГ не лише міцно тримають освітній фронт в громаді в умовах війни, а й беруть участь у вітчизняних та міжнародних семінарах для вдосконалення належного рівня фахової майстерності.

Так, директор Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Тетяна Завалко взяла участь у міжнародному семінарі, який проходив у місті Тарнув (Польща) на тему «Єврейська історія ХХ століття в ЗМІ та літературі для освіти з України, Молдови, країн Вишеградської групи та Німеччини», а директор  Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Анатолій Самохотов став учасником Десятого Всеукраїнського методичного семінару для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди», який проходив в м. Кам’янець-Подільський.

– Головний меседж семінару – історія людських трагедій повторюється, якщо не буде зроблено належних висновків, якщо не будуть покарані злочинці, якщо не будуть належно вшановані жертви цієї трагедії та озвучені її правдиві масштаби, – ділиться враженнями про участь Тетяна Анатоліївна. – Геноцид росії проти українського народу у ХХІ століття тому яскраве підтвердження.

Про те, що 2022 рік став переломним моментом у Новітній історії України і як тепер повинні використати ці знання українці, обговорювали в ході семінару, учасником якого був директор Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Анатолій Самохотов.

– Про історичну освіту в часи російсько-української війни говорили науковці та вчителі історії з різних куточків України. Разом з колегами ми обговорили інноваційні методики викладання у школі історії Голодомору та інших геноцидів, шкільну історичну освіту в часи російсько-української війни, а також як має бути оновлений зміст шкільних навчальних програм з історичних дисциплін, – розповідає директор школи.

Як зауважує сільський голова Олександр Литвиненко, головною ознакою якісної освіти є наявність висококваліфікованих педагогічних працівників. Однією з форм підтримки є участь у вітчизняних та міжнародних семінарах, тренінгах і практикумах.

– Дякуємо нашим педагогам, які не лише тримають освітній фронт в умовах війни, а й продовжують займатися самоосвітою та здобувають нові знання, щоб передати їх своїм вихованцям, – говорить посадовець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *