Переселенка з Київщини організувала майстер-клас з декорування великодніх яєць для червонослобідчан

Надія Вершиніна з Києва напередодні Великодня організувала безкоштовний майстер-клас з декорування пасхальних яєць в техніці декупаж для місцевих жителів Червоної Слободи, а також дорослих та дітей з Сумщини, Харківщини, Маріуполя та Миколаєва, які, як і вона, втікаючи від війни, знайшли прихисток у цьому селі.

Пані Надію на Київщині знають як успішну івент-організаторку. Ще кілька місяців тому вона розплановувала та розписувала у свій органайзер вечори, заходи та свята, які збиралася проводити впродовж цього року. Проте всі плани були перекреслені одним днем – тоді на територію їхнього житлового комплексу на Київщині впав перший безпілотник. Надія швидко зібрала дитину та виїхала практично в тому, в що була одягнена.

– Як виявилося, можна обходитися одним спортивним костюмом, аби лишень не чути вибухів та пострілів, – зізнається жінка. – Тим більше, що я оселилася в людини, яка нині оберігає мене та мою дитину наче рідних.

Оговтавшись після переїзду, Надія Вершиніна без діла всидіти не могла, оскільки її творча натура вимагала діяльності та активності, адже ця сфера була її життям.

– Моя душа розривалася від того, що я нічого не роблю, а тому я шукала діяльності, де можу себе реалізувати. Власне кажучи, довго й вигадувати не довелося, адже великодні свята самі підказують, що робити, – пригадує жінка. – Звісно, що дарувати людям добро!

А робити вона вирішила те, чим займалася в ці дні в попередні роки – організувати майстер-клас з декорування великодніх яєць для дітей та дорослих.

– У моєму житті були івент-заходи, до яких за добу я встигала підготувати майже 2 тисячі крашанок для великодніх кошиків, які ми формували з їхніми учасниками, – пригадує Надія Вершиніна.

Приміщення для майстер-класу погодився надати батюшка Микола. Тож в трапезній Свято-Покровської церкви навчатися оздобленню великодніх яєць в техніці декупаж зібралося майже сто жителів Червонослобідської громади. Для учасників  майстер-класу Надія Вершиніна підготувала фарби, серветки, робочі матеріали та інструменти, а також цікаву розважальну програму з конкурсами та подарунками. Оздоблювали крашанки і діти, і їхні батьки. Як зізнається жінка, позитивні емоції, якими ділилися з нею присутні, повернули її до життя.

– Через годину заняття в мене з’явилося відчуття, що я знову народилася або ж прокинулася від тривалого сну, – розповідає вона. – Даруючи свої знання та позитивні емоції людям, які прийшли на майстер-клас, я повернула сенс власному життю та знову знайшла себе.

Тепер у неї безліч планів щодо організації заходів для жителів громади, яка прихистила її та врятувала від війни.

– Я вдячна жителям Червонослобідської громади за їхню людяність та щирість, тому навзаєм хочу поділитися з ними своїми знаннями, можливостями та умінням. Ми організуємо тут ще безліч цікавих та змістовних заходів, – зауважує жінка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *