Підприємці просять голову ОДА втрутитись у ситуацію із тарифами

Відповідне звернення до Олександра Скічка спрямувала Регіональна рада підприємців Черкащини.

– Члени Ради, що представляють інтереси  підприємницької спільноти Черкащини, обурені ситуацією щодо чергового необґрунтованого та непідйомного підвищення цін на енергоносії. В умовах тривалого карантину та зростання безробіття, інфляції та падіння економіки перманентне підвищення тарифів на енергоносії сприймається як здійснення тиску – як на підприємців, так і на громадян загалом – та порушення їх  прав, – констатує голова Регіональної ради підприємців Олександр Турченяк. –

Стрімке зростання вартості послуг газопостачання та енергозабезпечення, відсутність прозорого механізму формування тарифів, карантинні обмеження та нестабільна робота  підприємств і підприємців, а, як наслідок, відсутність стабільного доходу, спричиняють виникнення соціальної напруги в країні.

Вважаємо, що у такі скрутні часи держава мала би захищати своїх громадян, натомість, уже вкотре в Україні зростають ціни на енергоносії для підприємств та підприємців. Це призводить до зниження можливостей розвитку підприємств регіону, країни та економіки України загалом.

Враховуючи вищезазначене, висловлюємо протест проти  економічно необґрунтованих тарифів та просимо сприяння у:

– скасуванні різкого підвищення тарифів;

– оприлюдненні структури розрахунку тарифів;

– вжитті заходів щодо унеможливлення користування монопольним становищем приватними  постачальниками енергоносіїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *