В Україні через дії російських окупантів виник дефіцит пального, тож українці зіткнулися з проблемою його нестачі на АЗС. Зокрема, найскладнішою є ситуація з бензином. Про це 24 каналу розповів директор “Консалтингової групи А-95” Сергій Куюн.

 

 

“Насправді я не бачу передумов для того, щоб пальне зараз з’явилося. Для того, аби це сталося, його потрібно завозити, а ми не бачимо, щоб воно заходило тими темпами, які нам потрібні”, – зазначив експерт.

 

 

За словами Куюна, найскладнішою є ситуація з бензином, адже з його постачанням не вдається вийти на рівень хоча б оперативного споживання. Мовиться про постачання такої кількості, яка потрібна споживачам.

 

 

Значно кращою є ситуація з дизельним пальним. Його рівень постачання наразі наближається до споживання українців.

 

 

“Тому я сподіваюся, що стосовно дизпального ми зможемо за 7 – 10 днів вийти на режим, що обмеження становитиме не 10 літрів, а хоча б 20 – 30. Я сподіваюся на такий сценарій”.

 

 

Брак пального виник після удару рашистів по Кременчуцькому нафтопереробному заводу. Ринок дизпалива наповнювався завдяки багатьом каналам постачання з-за кордону. Трейдери бензину мають менше “вікон” для транспортування. Саме тому поки спостерігатиметься нестача останнього.