У Черкасах пройшла глобальна акція на допомогу безпритульним тваринам

– У жовтні світова спільнота відзначає одразу кілька дат, пов’язаних із тваринами, гуманним ставленням до них та благодійністю. Це і день захисту тварин, і день безпритульних котів. До цих дат ми й приурочили нашу мистецьку виставку, яка нагадує усе те краще, за що ми любимо тварин, – зазначила старша викладачка кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Олена Галицька на відкритті виставки, присвяченої тваринам, що днями відбулося у ЧДТУ.

Сьогодні у ЧДТУ триває унікальний «хвостатий» челлендж – як повідомила голова студентської ради ЧДТУ Юлія Загоровська, з ініціативи студентської ради, увесь університет збирає кошти на допомогу котику Сивку, знайденому викладачкою у тяжкому стані.

Нині у Черкасах школи та дитсадки збирають корми до зими, особливо складної для тварин на вулиці. Так само, до зими, оголосив глобальну акцію збору допомоги благодійний фонд «Життя», що опікується безпритульними тваринами по усій області.

У рамках цієї акції, благодійну допомогу надали керівник юридичної фірми Тамара Саєнко, засновник ГК UKRAVIT Віталій Ільченко, підприємець Радислав Ткаченко,   підприємець Анатолій Гладкий, директор  ІТ-компанії «SPD-Ukraine» Богдан  Халяпін,  народний депутат України Антон Яценко, народний депутат України VIII скликання Владислав Голуб, депутат Черкаської обласної ради Валерія Бондаренко, депутат Черкаської обласної ради Олександр Радуцький,  депутат Черкаської міської ради Юрій Кололуп,  депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян, ІТ-фахівець Олексій Шашлюк, засновник бренду одягу Custom Wear Вячеслав Шевчук, керівник  черкаського садового центру «Сад Мрій» Сергій Ткаченко, лікар УЗД у КНП “П’ятий Черкаський міський ЦПМСД” Марина Носенко. Мішок корму для кошенят передав нещодавно відкритий зоомаркет Darwin.

– На зібрані нашими добродійниками кошти ми змогли придбати зоологічні клітки, вакцини, ліки та лікувальні корми для тварин, – зазначила президент БФ «Життя» Оксана Савіцька. – Завдяки придбаним кліткам, напередодні зими із вулиць можна буде забрати до клінік та перетримок ще більше тварин, які потерпали б узимку від холоду і голоду. Досить часто тварини потрапляють до нас хворими, у кризових станах  – саме тому, нам такі необхідні ліки та лікувальні корми для відновлення після кризових станів та загострень хронічних хвороб.  Загалом, щодня у нас з’являється щонайменше одна нова тваринка, яка потребує допомоги. І щомісяця ми знаходимо нову домівку більш ніж 20 підопічним тваринкам.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *