У Черкасах психологи допомагають діткам-переселенцям

– Сьогодні ми з дітками із кавових зерен клеїтимемо котиків, – ділиться планами на заняття психолог Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування Олена Куліш. – Дітям такі заняття видаються дуже цікавими, а загалом – виходять вироби дуже красиві та незвичні, з насиченим кольором, які довго зберігаються та радують своїм незвичайним виглядом.
Кавові котики – чергове заняття із арт-терапії, яке психологи Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування проводять із переселенцями – дорослими та дітьми, щоб допомогти їм подолати психологічні проблеми.
– Найчастіше ми використовуємо арт-терапію – це лікування мистецтвом, що допомагає врівноважити психічний стан людини, дає можливість зрозуміти себе і свої проблеми, – говорить Олена Куліш.-
А для дітей – це ще й розвиток зосередженості, уяви та мислення, дрібної моторики, навичок концентруватися на виконанні дрібних завдань, посидючості, сприяє своєчасному психофізіологічному дорослішанню, навчає працювати в групі.
Як потрапити на такі захопливо цікаві, та ще й безкоштовні) заняття?
Зателефонувавши за номером 0936176534 (Черкаси) або 0500857879 (Полтава).
***
Діяльність Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування впроваджується завдяки фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги (Будапешт) та міжнародного союзу “ACT- alliance”(Женева).
Проект реалізують ГО “Ліга соціально відповідальних жінок” та ГО “Академія стратегічних досліджень».
Угорська Екуменічна Служба Допомоги, має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій – ДОПОМОГА ЛЮДЯМ – мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *