У Черкасах розпочали стерилізацію безпритульних тварин

У Черкасах стартувала програма стерилізації безпритульних котів та собак. Усього планують стерилізувати близько сотні тварин, розповіла волонтерка, очільниця черкаського обласного благодійного фонду “Життя” Оксана Савіцька, пише Суспільне.

 

 

Програму започаткувала громадська організація “UAnimals”. Черкаси стали першим містом, де працюють волонтери.

 

 

“Може здатися, що така ініціатива для воєнного часу не типова. Але насправді це актуальна проблема: на вулицях залишилися тварини, притулки наповнюються дуже швидко, і якщо ми не будемо вирішувати це питання, то з часом матимемо величезну кількість безпритульних котів та собак”,— розповіла співзасновниця ГО “UAnimals” Ольга Чевганюк.

 

 

За її словами, реалізувати цей проєкт запланували у різних містах:

 

 

“Ми домовлявляємося з місцевими волонтерами та клініками і оплачуємо стерилізації для безпритульних тварин, а також допомагаємо власникам тварин, які не можуть її самостійно оплатити. Черкаси стали першим містом через те, що там знайшлися люди, які взяли це на себе”, — розповіла співзасновниця ГО “UAnimals” Ольга Чевганюк.

 

 

За словами черкаської волонтерки, очільниці черкаського обласного благодійного фонду “Життя” Оксани Савіцької, під програму стерилізації, потрапляють не лише тварини, які живуть на вулицях.

 

 

Кішка, яку покинули господарі, що поїхали з міста

 

 

“До нас звернулася жінка, яка розповіла таку історію: люди втекли від війни і викинули на вулицю кішку. Лагідна «дитина», дуже мила і ніжна. Інші коти її ображають. Її встигли стерилізувати, але після клініки доведеться повернути на вулицю. Тому наразі шукаємо їй нових господарів. Завдяки цій програмі сподіваємося зробити це швидше”.

 

 

Усього, зі слів волонтерки, у Черкасах планують стерилізувати близько сотні тварин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *