У Черкасах відкрилася незвичайна ювілейна виставка – «25+1»

Свої роботи у художньому музеї представили митці, завдяки яким розвивається дизайн у Черкасах – викладачі Черкаського державного бізнес-коледжу. Саме у цьому виші вперше в області і було розпочато підготовку спеціалістів з дизайну.


– Відбулося це 26 років тому, і ювілейна виставка «25» мала відкритися минулого року – але саме тоді усі ми переживали трагічні події початку повномасштабної війни проти України, – констатує директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Нині ж ми нарешті зважилися на цю мистецьку подію, розуміючи, як для людей сьогодні важливо отримувати від життя радість, одержувати приємні емоції від красивих картин, хороших книг тощо. Тепер виставка має назву «25+1», підкресливши таким чином важливість останнього прожитого року для всіх нас, для всієї країни.
Як зазначила завідувачка відділення дизайну ЧДБК Валентина Музиченко, більшу частину творчих робіт викладачів було створено під час війни, тож виставка є віддзеркаленням емоцій і переживань, якими жили українці увесь цей час. Проте, вони не є мінорними – соковиті кольори живопису, графічних робіт, плакатів, ілюстрацій, фотографій є свідченням того, що, зрештою, переможе у цій війні – яскраве нездоланне життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *