У черкаській школі учнів забезпечать харчуванням у сучасних умовах

Цьогоріч у спеціалізованій школі  №33 нарешті проведуть ремонт їдальні та харчоблоку – кошти на це закладено до бюджету і колектив школи, де понад тисячу учнів та вчителів, із нетерпінням його чекає.

– Ми постійно, по кілька разів на рік, робимо міні-ремонти, щоб підтримувати стан їдальні та харчоблоку, – розповідає директор школи Оксана Коваленко . – Там постійно сиплеться штукатурка, розбухли від сирості плити стелі, потребує заміни система вентиляції та  електропроводка.   Особливої актуальності питання капітального ремонту набуває через реформування системи шкільного харчування. У їдальні має бути лінія роздачі для можливості вибору страв, із системою їх підігріву – а це неможливо забезпечити у нинішньому архітектурному форматі харчоблоку. Ми уже частково отримали нове обладнання, але готувати на ньому обіди для школярів поки не можемо, через необхідність ремонту.

– Ця школа не знала ремонту понад 30 років і проблема ще й в тому, що довгий час цей округ не був закріплений за жодним із депутатів, – констатує депутат Черкаської міської ради Юлія Погостінська, – У минулому році, за зверненням директора школи, мені вдалося пролобіювати встановлення у цій школі сучасного спортивного майданчика для занять фізкультурою та міні-футболом. А цьогоріч – закласти до бюджету можливість створити для школярів можливість харчуватися у сучасних умовах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *