У Червоній Слободі провели в останню путь загиблого на війні захисника України

Сьогодні червонослобідчани попрощалися із загиблим на Донеччині Валерієм Лаптєвим. Чоловік родом з Херсонщини. Коли розпочалася військова агресія, перевіз дружину та сина до родичів в Червону Слободу, а сам повернувся боронити рідну землю. Заупокійна літургія відбулася в храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Для рідні загиблого Героя Червонослобідська громада стала безпечною новою домівкою. Син Валерія Лаптєва став студентом одного з ВУЗів, пані Тетяна – була активною учасницею місцевого волонтерського руху.

– Приносимо щирі співчуття рідним та близьким захисника, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі, – звернувся до присутніх сільський голова Олександр Литвиненко. – Дружина Валерія, Тетяна Валентинівна, з перших днів після переїзду в нашу громаду стала активною учасницею громадського життя. Ми дякуємо їй за чоловіка-Героя, дякуємо за вірність країні та військовому обов’язку.  Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях кожного з нас!

Слова співчуття рідним та близьким висловили представник військового комісаріату Данило Турунов та Черкаської РДА Володимир Щербина.

Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!

Слава Україні!

Слава Українським Героям!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *