Заклади освіти регіону перейняли європейський досвід

Директорка Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Тетяна Завалко у межах реалізації освітнього проєкту «Освіта. Діти Майбутнє» взяла участь у навчальній подорожі  до Польщі та Литви. Основна мета поїздки – обмін досвідом з видатними освітніми установами сусідніх країн.

У ході поїздки керівники закладів освіти України отримали знання про основні напрямки роботи шкіл, пріоритети в організації освітніх процесів, джерела фінансування освітніх установ, роль та значення вивчення іноземних мов для формування успішного випускника. Для європейських шкіл пріоритетний напрямок – знання рідної мови, іноземних мов та історії своєї країни.

«Під час нашої зустрічі ми обговорили багато важливих тем, що стосуються освіти та національної свідомості. Однією з них була система управління школою, де ми могли подивитися на практичний досвід Литви та Польщі і поділитися власними ідеями. Ми дізналися про особливості викладання та навчання в цих країнах, які можуть бути корисними і для нашого освітнього сектору в Україні», –  поділилася враженнями Тетяна Завалко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *