Черкаські журналісти пройшли освітню медіа-школу з питань відновлюваних джерел енергії

Вінницький пресклуб та ГО «Інститут громадянської дії, освіти та розвитку» навчив журналістів Черкащини та всієї України, як висвітлювати питання відновлюваних джерел енергії. Протягом листопада під час онлайн-занять, журналісти змогли дізнатися про види відновлюваної енергії, світові тренди у цій сфері. Разом із поважними експертами-науковцями обговорили  розвиток видів відновлюваної енергії в Україні та світі.

Експертами-лекторами медіа-школи стали доктор технічних наук, доцент кафедри електричних станцій та систем Вінницького національного технічного університету, лауреат премії Президента України для молодих вчених В’ячеслав Комар, кандидат технічних наук, експерт ринку електроенергії в Україні. Розробка законодавчих та регуляторних актів для повноцінної роботи ринку електроенергії Сергій Кравчук, голова правління Громадської спілки «Кластер «Енергетичний пул» Віктор Дядькович.

Вони розповіли про законодавче підґрунтя роботи ВДЕ в Україні, структуру енергетичного ринку України, особливості ринку електричної енергії, новітні технології зберігання енергії. Загалом ці пізнавальні знання отримали 25 журналістів черкаських ЗМІ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *