Червонослобідська громада шукає можливості фінансування районної лікарні

Спільну нараду за участю представників громад Черкаського району, жителі яких їздять на лікування до Черкаської районної лікарні, зібрала Червонослобідська громада.

Голова Червонослобідської громади Олександр Литвиненко повідомив, що лікарня є вторинною ланкою охорони здоров’я районного рівня та забезпечує надання медичних послуг населенню Леськівської, Руськополянської, Будищенської, Степанківської, Сагунівської громад. Він зазначив, що, коли засновником КНП «Черкаська центральна районна лікарня» була Черкаська районна рада, райдержадміністрація мала важелі впливу на територіальні громади, які стовідсотково забезпечували потребу в коштах на енергоносії. На сьогодні засновником КНП «Черкаська центральна районна лікарня» є Червонослобідська сільська рада, і як очільник громади, голова просить колег із територіальних громад підтримки у вирішенні питання забезпечення потреби в енергоносіях на 2022 рік, оскільки населення цих громад обслуговується КНП.

У підсумку, було вирішено направити звернення до керівництва Черкаського району та Черкаської області щодо вирішення проблеми забезпечення потреби в коштах на енергоносії КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Червонослобідської сільської ради на 2022 рік, оскільки бюджети територіальних громад, населення яких обслуговується закладом охорони здоров’я, не в змозі забезпечити потребу в повному обсязі за рахунок коштів бюджетів громад. Також прийнято рішення підключити депутатські корпуси територіальних громад до пошуку шляхів вирішення проблеми. Крім того,  доручено головному лікарю КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Червонослобідської сільської ради Миколі Гуськову  розробити заходи щодо енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату енергоносіїв та встановити дієвий  контроль за дотриманням економного режиму споживання енергоресурсів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *