Червонослобідська громада зростила «Сади Перемоги» для переселенців та ЗСУ

У Червонослобідській громаді в рамках Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги» виростили овочі і тепер  роблять закрутки для  ЗСУ та переселенців, Наразі громада активно формує «банк житла» для потреб останніх.

Як повідомив голова громади Олександр Литвиненко, поки достигає картопля, висаджена у рамках Всеукраїнської ініціативи на 0,7 га, із овочів та фруктів з  «Садів Перемоги» громада активно робить заготовки на зиму. «Поділимося з усіма, хто цього потребуватиме», – зазначив  Олександр Литвиненко.

Консервацією займаються працівники закладів дошкілля. Консервують овочі та фрукти, що вирощувались на вільних територіях шкіл, дитсадків, та які активно приносять самі  мешканці громади.

Як повідомила також заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторія Церковна, наразі громада активно формує  «банк житла»  для переселенців. Протягом 5 місяців, у громаді вже знаходили прихисток від війни  майже дві тисячі  внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні – за умов необхідності прихистити евакуйованих жителів із Донеччини та Луганщини – громада   терміново формує додатково банк даних житла, яке можна запропонувати евакуйованим українцям. Сільська рада просить усіх, хто володіє інформацією про вільні будинки, чи може сам запропонувати помешкання для проживання, надати таку інформацію до сільської ради.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *