У Каневі знову безкоштовно вакцинуватимуть та стерилізуватимуть безпритульних тварин

Для цього до міста прибула команда  міжнародного благодійного фонду  «Four Paws International» (Відень, Австрія), що уже втретє відвідує Канів, аби допомогти місту тримати під контролем одне із важливих соціальних питань, що турбують мешканців громади. «Four Paws International»  уже не перший рік допомагає Черкащині вирішувати питання безконтрольного розмноження вуличних тварин, проводячи безкоштовну для громад стерилізацію безпритульних тварин та їх вакцинацію проти сказу.

Як зазначила Олександра Лісчишина, директор ТОВ «Чотири лапи Україна» (складової «Four Paws International»), команда професіоналів саме на Черкащині торік працювала рекордну кількість часу, охопивши поспіль одразу 7 міст. Цього ж року фахівці ТОВ «Чотири лапи Україна» працюватимуть у регіоні, з невеликими перервами, фактично, протягом усього року. Стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин  проти сказу уже проведено в  Умані, Христинівці та Монастирищі. На черзі – Канів, далі – Сміла та Жашків.

За  словами тімлідерки команди ТОВ «Чотири лапи Україна» Олени Сушко, у Христинівці   було  вакциновано та стерилізовано 112 вуличних тварин, в Умані  – 263 тварини, у Монастирищі – 70 (у минулі роки у цих містах було охоплено, відповідно, 223, 216 та 74 бездомних тварини).

У  минулі роки у Каневі, куди «Чотири лапи Україна» приїздили із допомогою уже двічі, було вакциновано та стерилізовано 154 вуличних тваринки.

Після Канева, де «Four Paws International» працюватимуть із 15 по 26 серпня, команда професіоналів вирушить до  Сміли.  Роботи там мають початись  5 вересня і тривати три тижні. Торік, за значно менший період, «Чотири лапи Україна» стерилізували та вакцинували 88 тварин.
Далі на черзі – Жашків, де планують провести роботи із 3 по 14 жовтня. У попередні 2 візити, «Чотири лапи Україна» вакцинували проти сказу та стерилізували 209 вуличних тварин.

– Незважаючи на війну, людей так само непокоять буденні соціальні проблеми – і ми, керівники громад, не маємо права у такий непростий час допустити «завали» у вирішенні питань освіти, медицини, довкілля. Безконтрольне розмноження бездомних тварин, поширення сказу, конфлікти «людина-тварина» – усе це можна  і потрібно упередити,  – констатує голова Канівської громади Ігор Ренькас. – Тому ми дуже раді, що  і цього року «Four Paws International»  відгукнулись на наше запрошення і зможуть допомогти нашій громаді закрити важливе соціальне питання. Що дуже важливо, у перервах між візитами до нас цього міжнародного фонду, ми продовжуємо роботи, на які виділяємо посильні кошти – що дозволяє тримати ситуацію під контролем і не допустити появи нових безпритульних тварин на території громади.

Для довідки: міжнародний благодійний фонд   «Four Paws International» вперше прибув на Черкащину 5 років тому – і  майже щороку відвідує Черкаську область, безкоштовно стерилізувавши та вакцинувавши уже понад 1500 бездомних тварин (що упередило появу на вулицях Черкащини щонайменше 10 тисяч нових  безпритульних тварин). Цьогоріч в Умані «Four Paws International» реалізував пілотний для України проект із безкоштовної  вакцинації проти сказу та чипування – що дуже важливо, зважаючи на проблему загублених із початком війни власницьких тварин. Цією акцією скористалися 62 власники домашніх тварин. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *