Червонослобідська ТГ – переможець конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!»

Червонослобідська ТГ – серед переможців конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!». У результаті реалізації проєкту на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Червонослобідської сільської ради буде створено безбар’єрний ХАБ для реабілітації дітей з особливими освітніми потребами.

Нагадаємо, що це вже друга перемога громади в грантовому конкурсі.  Торік завдяки участі в конкурсі разом з Фондом “МХП-Громаді” наша громада забезпечила Пункт прокату технічних засобів реабілітації при Центрі надання соціальних послуг сучасними засобами реабілітації.

– Разом з партнерами по реалізації добрих справ для громади – Благодійним фондом «МХП–Громаді» та депутатом Черкаської обласної ради Олександром Воскобойніком ми продовжуємо створювати комфортний простір для всіх жителів громади. Особливу увагу приділяємо турботі про соціально вразливі групи населення, кількість яких через повномасштабне вторгнення впродовж року значно зросла, – зауважує голова громади Олександр Литвиненко.

Як повідомляють організатори конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», переможці отримають до 100 тис. грн на втілення власних проєктів. Гранти підуть на розв’язання проблем в громадах та підтримку місцевих соціальних ініціатив. Цьогоріч було подано рекордну кількість заявок за чотири роки проєкту – 837. На першому місці за кількістю проєктів, які отримають гранти, – Вінницька область (32 гранти), на другому – Черкаська (29 грантів), на третьому – Київська (20 грантів).

Загалом напрями, які були підтримані:

● системні проєкти в освіті, медицині, інфраструктурі – 90;

● розвиток громадських просторів – 28;

● збереження традицій та культурної спадщини – 13;

● реабілітація ветеранів – 10;

● енергетична безпека – 4;

● інтеграція внутрішньо переміщених осіб – 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *