Переселенка з Донеччини перевезла на Тальнівщину 20 котів і 20 собак

Ірина Макогон переїхала на Тальнівщину з Донецької області у липні. У Майданецькому придбала будинок і нині облаштовується, пишуть “Вісті Черкащини“.

 

 

Жінка розповідає, обрала Тальнівщину через те, що мала тут знайомих, а з переїздом допомогли племінниці жінки. Зізнається, що пошуки майбутнього житла тривали довго і були дуже клопіткими. Місцевості вона не знала, придбати квартиру для неї був не варіант, бо мала жити не сама, а зі своїми підопічними, а це – 20 собак, 20 котів, 3 білки і пташка. Для них, як зауважує жінка, має бути достатньо місця.

 

 

Усіх тварин перевозили поступово. 5 собак допомогли доставити волонтери, а решту перевезли вантажним автомобілем. Великих собак у клітках, а котів у відповідних переносках. Пригадує, що з дому їхати було дуже тяжко. Особливо залишати будинок і всю облаштовану територію для прожиття тварин. Тепер жінці потрібно робити все з нуля.

 

 

Частину коштів на нове житло довелося позичити, крім того, ще варто побудувати вольєри для собак та житло для котів. Територія біля хати у селі достатня, та найгірше, зі слів Ірини Вікторівни, те, що немає паркану по периметру придбаного обійстя. Через це тварин постійно потрібно супроводжувати власноруч, що забирає багато часу. Зараз пані Ірині допомагає сестра, але, як каже жінка, вона приїхала на поміч тимчасово.

 

 

За професією пані Ірина швачка. Та наразі шити немає можливості, каже, що все обладнання у неї є, але поки що стоїть нерозпаковане. Зможе взятися за шиття швидше за все тоді, коли облаштує для своїх улюбленців нормальні умови для проживання.

У їхній сім’ї, як розповідає жінка, завжди опікувалися домашніми тваринами. Тож вона ще з малечку понад усе любить тварин. Коли бачить нещасне цуценя чи кошеня, яке залишили господарі, то не думаючи забирає до себе. Розповідає, що у кожного з них своя історія. У когось перебиті лапи, хтось знесилений від голоду, а когось просто викинули власники. Тому Ірина Вікторівна старається всім дати притулок, зігріти та нагодувати. Каже, що не розуміє інших людей, яким байдужа доля тварин.

Жінка буде дуже рада допомозі. Коштів для утримання такої кількості тварин у неї недостатньо. Варто постійно купувати їм корм, крупи та інші продукти. Також потрібно возити їх на огляд до ветеринара. Усіх, хто може запропонувати допомогу жінці, просять звертатися за її телефоном – 0975879713 – Ірина Вікторівна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *