У Червоній Слободі попрощалися з Євгенієм Кучугурним

Червонослобідська територіальна громада 7 вересня провела в останню путь земляка Євгенія Кучугурного, який  віддав життя за Україну, її незалежність та територіальну цілісність, спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Євгеній Кучугурний з перших днів повномасштабного вторгненння російської федерації прийняв рішення боронити рідну землю від окупантів. Був командиром стрілецької роти окремого батальйону бригади територіальної оборони Черкащини.  У прагненні видворити окупантів з країни у нього не було страху. Життя молодого патріота обірвалося 3 вересня під час одного з боїв на Луганщині. Сьогодні захисника провели в останню путь рідні, друзі та небайдужі червонослобідчани.

На прощання із захисником прийшли побратими на чолі з командиром військової частини 7046 Анатолієм Стуженком, в яких залишилися світлі спогади про Євгенія. Прийшли вшанувати Євгенія і його колишні однокласники разом із класним керівником Людмилою Вакуліною.

Слова пошани Герою за мужньо виконаний військовий обов’язок, за вірність українському народу та подяки рідним і близьким висловила начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.

– Наш захисник до останнього був вірний військовій присязі, стоячи на захисті територіальної цілісності та незалежності України. У цю гірку мить вся громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя та щиро поділяє їхнє горе. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Слава Героям! – звернувся до присутніх голова громади Олександр Литвиненко.

Йдуть у засвіти найкращі життя… Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем.

Хай земля буде пухом. Вічна пам’ять Героям!

Не забудемо Воїнів. Не пробачимо ворога.

Переможемо!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *