В Черкаському районі встановлять іще одну кисневу станцію

Про це стало відомо на зустрічі керівництва Черкаської РДА та Червонослобідської ТГ, за участю керівництва “Черкаської центральної районної лікарні” Червонослобідської сільської ради. На зустрічі йшлося про актуальне питання забезпечення Червонослобідської лікарні централізованим кисневим постачанням. Наразі  планується розміщення у Черкаському районі ще однієї кисневої станції, вартість якої складає близько 3,4 млн грн (кошти державного бюджету). Решту коштів для встановлення станції необхідно віднайти у бюджетах територіальних громад та спільними зусиллями профінансувати проект.

Як зазначила  голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко,  прогнозується нова хвиля підвищення захворюваності на коронавірус, а також на новий штам грипу “Омікрон” – тож необхідно спрацювати на випередження.

Як підкреслив голова Червонослобідської громади Олександр  Литвиненко, сільська рада своєчасно потурбувалася про забезпечення фінансування лікарні, яка обслуговує кілька громад, на 2022 рік. Зокрема, було ініційовано спільну зустріч громад, за результатами якої було досягнуто домовленості стосовно спільного фінансування закладу.

Нині у лікарні розгорнуто 100 ліжок для надання допомоги пацієнтам із короновірусом. На початок цього тижня, 36 хворих знаходяться під кисневими концентраторами і потребують оксигенотерапії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *