Відбулася нарада керівників закладів освіти Червонослобідської ТГ

Про безпеку освітнього середовища, цифровізацію освіти та актуальні питання функціонування спроможної мережі закладів освіти йшлося на нараді керівників закладів освіти Червонослобідської сільської ради, яку проведено на базі Червонослобідського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 20 квітня 2023 року під головуванням Валентини Шевчук, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради.
На нараді проаналізовано Концепцію безпеки закладів освіти, схвалену розпорядженням КМУ від 07.04.2023 №301-р та визначено конкретні шляхи створення безпечної інфраструктури закладів освіти.
Наталія Слободяник, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Червонослобідської сільської ради акцентувала увагу на питанні впровадження інклюзивної освіти та організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Людмила Бакіна, спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету проаналізувала стан замовлення підручників.
Родзинкою наради став виступ Галини Андреєвої, директора Нечаївського ЗЗСО І-ІІ ступенів Червонослобідської сільської ради з питання впровадження освітньої платформи для шкіл HUMAN, яка презентувала власний досвід використання системи.
У ході наради було надано рекомендації та конкретні доручення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *