У Червонослобідській громаді пройшла Всесвітня тиха акція “Ангели пам’яті – 2022”

У пам’ять про активістів Майдану, які віддали своє життя за Україну, у громаді розвісили паперових янголів на гілках дерев та долучилися до тихої акції пам’яті.

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Щорічна всесвітня тиха акція вшанування Героїв Небесної сотні «Ангели пам’яті» відбувається у містах України уже восьмий рік поспіль.

Щорічна традиційна тиха акція «Янголи пам’яті» пройшла 18 лютого у закладах культури,   школах та дитячих садках Червоної Слободи, Вергунів, Нечаївки, Хуторів. Працівники закладів культури Червонослобідської громади підготували заходи, долучитись до яких могли усі мешканці громади.

На деревах у громаді розвісили паперових янголів –  як свідків розстрілу мирних українців, котрі відстоювали своє право за гідність.

У Центрі культури, дозвілля, спорту туризму 19 лютого пройшов показ документального фільму «Зима, що нас змінила».  А у сільських бібліотеках презентували книжкову виставку сучасних письменників про Небесну Сотню та Майдан.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *